26.07.2021

Нова серія розеток і вимикачів BTICINO LIVING NOW

Колекція розеток та вимикачів BTicino Living Now, це повністю нове рішення як у технічній так і декоративній частині від компанії Legrand. Повний функціонал в управлінні освітленням, жалюзі та ролетами, управління різними пристроями систем «Розумних будинків», будь Ви вдома, поза домом, день/ніч та ін.

Система Living Now з Netatmo, використовуючи програму здатна за допомогою одного сигналу закрити будинок, вимкнути всі електроприлади, опустити ролети, жалюзі та ін. Також, Ви зможете створювати ефект присудження, коли Вас немає вдома, або просто відкрити ворота Вашого будинку садівникам, під час Вашої відсутності. Ви стежите за своїм будинком просто через смартфон!

Доступна і функція моніторингу використання електроенергії, наближення до пікових навантажень, цей функціонал буде корисним у будинках з обмеженою наявністю потужності кВт, який дозволить у потрібний момент відключити непотрібні електроприлади від мережі з метою уникнення відключення подачі живлення системами «розумних лічильників» електроенергії.

Дизайн електро виробів Living Now приваблює чіткими, прямими лініями, в наявності 16 варіантів декоративних рамок, а також можливість вибору матеріалу: пластик, метал та натуральне дерево. Лицьові частини виробів також виконані у трьох матових кольорах: білий, пісочний та чорний. Серед механізмів варто виділити зарядні пристрої USB і індукційні зарядні пристрої для бездротової зарядки. Датчики руху здатні також реагувати і на рівень освітленості в приміщенні, світлодіодні світильники, аварійні світильники виконані під стандарт підрозетника, а також і термостати та багато іншого. Механізми комутуються з мережею Wi-Fi для управління «розумним будинком» MyHome_Up


Возврат к списку